Potrubní pošta v češtině Potrubná pošta po slovensky Polski
Wyłączne przedstawicielstwo systemów poczty pneumatycznej Sumetzberger

System poczta pneumatyczna

SPÓŁKA ®PROFITERM

  • Telefon: +48 33 853 34 31
  • Kom.: +48 606 601 992
  • Fax: + 48 33 853 34 39
  • E-mail: poland@profiterm.com
Drukować

MEDICA 2017 w Düsseldorfie


Sumetzberger przedstawił wiele nowych produktów.

Na Międzynarodowych Targach Medycznych MEDICA 2017 w Düsseldorfie nasz wieloletni partner, firma Sumetzberger, przedstawił wiele nowych produktów. Jego stoisko było jednym z najobszerniejszych i można było zobaczyć nie tylko najnowocześniejsze rozwiązania poczty pneumatycznej – w pełni funkcjonalną pocztę pneumatyczną z automatycznym rozładunkiem próbek, najnowsze typy stacji i SW, a także zautomatyzowane systemy przygotowania i dystrybucji leków połączone pocztą pneumatyczną z poszczególnymi miejscami pracy w szpitalu, a także systemy do automatycznej dystrybucji próbek do laboratoriów z całkowicie automatycznym, nienadzorowanym rozładunkiem próbówek, sortowaniem i podłączeniem do linii analitycznej ...

Producent Sumetzberger przedstawił dalsze możliwości logistyki szpitalnej za pomocą robotów logistycznych do transportu masowych przesyłek (żywność, farmaceutyki, materiały do sterylizacji itp.).

Nasz dostawca, firma Sumetzberger, po raz kolejny potwierdził swoją wiodącą pozycję wśród producentów specjalistycznej technologii logistycznej dla służby zdrowia!

Poniżej zdjęcia:

Medica 2017 Medica 2017 Medica 2017