POCZTA PNEUMATYCZNA Z INNOWACYJNĄ OCHRONĄ ANTIVIRUS®

NOWOŚCI Z AUSTRII, KTÓRE „WALCZĄ” Z OBECNĄ PANDEMIĄ!

System poczty pneumatycznej Sumetzberger już dawno znalazł swoje zastosowanie w nowoczesnych szpitalach. Jednym z jej najważniejszych zastosowań jest ograniczenie konieczności spotkania się personelu, co prowadzi do ograniczenia rozprzestrzeniania się chorób, bakterii i wirusów.

Nadal jednak istnieje ryzyko zakażenia krzyżowego przez np. transportowane w systemie powietrze, obsługę pojemnika transportowego itp. Jednak, dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu ANTIVIRUS® ryzyko to zanika!

System ANTIVIRUS® składa się ze specjalnych ochronnych elementów, które niszczą ewentualne, pozostałe źródła infekcji oraz kontaminacji na całej powierzchni pojemników, stacji i innych elementów systemu.

Po raz pierwszy, kompleksowe rozwiązanie składające się z 7 produktów łączy użycie materiałów przeciwdrobnoustrojowych z wydajnymi filtrami HEPA oraz procesami czyszczenia i dezynfekcji, które są automatycznie sterowane zaawansowanym oprogramowaniem.

Ogólna ochrona przed bakteriami i wirusami jest priorytetem nie tylko w obecnej sytuacji ale  i w przyszłości. Dlatego jej zapewnienie w łatwy i szybki sposób jest niezwykle ważne. Teraz jest to możliwe dzięki prostej instalacji elementów AntiVirus® w nowych i istniejących systemach.

Oczywiście, wszystkie produkty ANTIVIRUS® spełniają obowiązujące normy oraz posiadają certyfikaty.

Rozwiązania są przetestowane przez autoryzowane laboratoria zgodnie z normami ISO 21702 na ludzki koronawirus NL63

Jak działa całe rozwiązanie AntiVirus?

Zachęcamy do obejrzenia oficjalnego filmu producenta Sumetzberger: