POCZTA PNEUMATYCZNA Z INNOWACYJNĄ OCHRONĄ ANTIVIRUS®

NOWOŚCI Z AUSTRII, KTÓRE „WALCZĄ” Z OBECNĄ PANDEMIĄ!

System poczty pneumatycznej Sumetzberger już dawno znalazł swoje zastosowanie w nowoczesnych szpitalach. Jednym z jego najważniejszych zastosowań jest ograniczenie konieczności spotkania się personelu, co prowadzi do ograniczenia rozprzestrzeniania się chorób, bakterii i wirusów.


Nadal jednak istnieje ryzyko zakażenia krzyżowego przez np. transportowane w systemie powietrze, obsługę pojemnika transportowego itp. Jednak, dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu ANTIVIRUS® ryzyko to zanika! System ANTIVIRUS® składa się ze specjalnych ochronnych elementów, które niszczą ewentualne źródła infekcji oraz kontaminacji na całej powierzchni pojemników, stacji i innych elementów systemu. Po raz pierwszy, kompleksowe rozwiązanie składające się z 7 produktów łączy użycie materiałów przeciwdrobnoustrojowych z wydajnymi filtrami HEPA oraz procesami czyszczenia i dezynfekcji, które są automatycznie sterowane zaawansowanym oprogramowaniem.


Ogólna ochrona przed bakteriami i wirusami jest priorytetem nie tylko w obecnej sytuacji, ale także w przyszłości. Dlatego jej zapewnienie w łatwy i szybki sposób jest niezwykle ważne. Teraz jest to możliwe dzięki prostej instalacji elementów AntiVirus® w nowych i istniejących systemach poczty pneumatycznej.

 

Oczywiście, wszystkie produkty ANTIVIRUS® spełniają obowiązujące normy oraz posiadają certyfikaty. Rozwiązania są przetestowane przez autoryzowane laboratoria zgodnie z normami ISO 21702 na ludzki koronawirus NL63.

Jak działa rozwiązanie AntiVirus?

Zachęcamy do obejrzenia oficjalnego filmu producenta Sumetzberger: